17. Kachel

fajánský kachel, modrobílá ruční malba, původ: Delft, Holandsko, 18. století
Šířka: 13 cm, výška: 13 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.08.2022 20:08 SELČ

Zbývá: 7d 19h 20m 47s

Vyvolávací cena: 700 Kč