17. Moravec Alois (1899-1987)
litografie na papíře, sign. PD, 63/100, poškozeno, rozměr 21x27 cm, rámováno 24 x 30 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč