17. Pešek Luděk 1919-1999

olej na kartonu, Les, sig. PD, rozměr 50 x 66 cm, rámováno 65 x 80 cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč