17. Pointilistický akt
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 23,5 x 29,5
Konec dražby: 26.11.2019 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč