17. Pointilistický akt

Technika: olej na malířské desce
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 23,5 x 29,5

Konec dražby: 26.11.2019 19:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč