37. Sancho Panza a Don Quijote
Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)
olej na desce, signováno vpravo dole, mosazný štítek se jménem autora, datováno 2013
Technika: olej na překližce, datace: 2013
Šířka: 40 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 56,5 x 74 cm
Konec dražby: 24.09.2017 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč