45. Vrcholné vystoupení
Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)
olej na plátně, signováno vpravo dole, datace 016
Technika: olej na plátně, datace: 2016
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 84 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 600 Kč