170. Arsen Ilčo *1958
akryl na plátně, sig. VD, datováno 2010, Komedianti, rozměr 119x99cm, rámováno 123 x 103 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč