155. Vyšehrad
Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 6,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 15,5 x 10,5 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč