Vyšehrad

Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 6,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 15,5 x 10,5 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč