170. Krajina s postavami
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 19 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 22 x 29,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč