Mráz - Na břehu

Signováno a datováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 27,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 27 x 33 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 07.06.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč