170. Mudroch Bedřich (1898-1962)
Trať - olejmalba na sololitu, signováno a datováno zezadu 1943, rozměr malby 28 x 43 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč