170. R. Heyt - Podzimní cesta
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 58 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč