223. Lodě v přístavu
Autor: Karel Souček
(1938 Beroun)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1962
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 62 x 71 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 15.02.2022 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat