2. Katedrála
Autor: Jindřich Schmidt
(1897 Hořiněves - 1984 ?)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole v tisku. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 8,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 27,5 x 18,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč