166. Pohled na Vysočinu
Autor: ? Kaštánek
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 84 cm
Konec dražby: 15.11.2021 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč