Vysočina

Autor: ? Kaštánek

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 84 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč