158. Stolní hodiny C. Suchy

Autor: Carl Suchy & Söhne
(1822)

Stolní bicí hodiny kryté původním skleněným poklopem, zlacené, Plastika Jezdce, dřevěný podstavec, skleněný poklop bez poškození, klíč součástí, bez záruky chodu, značeno na ciferníku C. Suchy & Sohne, značeno v kovu, výška hodin 39 cm , výška poklopu 58
Materiál: kov, mramor, datace: 19. století
Šířka: 38 cm, výška: 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč