171. V horách
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč