Truchlící

Autor: Bohuslav Rychlink
(1921 Častolovice (Rychnov nad Kněžnou) - 1988 Praha)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 38 cm, rámování: 38 x 50 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 22.07.2020 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč