480. Truchlící
Autor: Bohuslav Rychlink
(1921 Častolovice (Rychnov nad Kněžnou) - 1988 Praha)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 38 cm, rámování: 38 x 50 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 02.04.2023 18:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč