323. Psík
Autor: Paul Friedrich Meyerheim
(1842 Berlín - 1915 Berlín)
signováno pravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 67 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 22:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč