172. Neurčený autor
Stůl s ovocem - olej na kartonu, malba mírně popraskaná, rozměr malby 33,5 x 38 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč