Panna Marie Ustavičné pomoci

kombinovaný tisk, zaskleno, rámováno, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo.
Technika: litografie, datace: přelom 19. a 20. stol.
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč