Pálava
Autor: Vojta Kyncl
(1908 Chlumětín (Žďár nad Sázavou) - 1979 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1975
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč