41. Žena a dítě
Autor: Antonín Sirůček
(1913 Trávník - 1977 Brno)
signováno vpravo dole, rám mírně pošk.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 115 cm, rámování: 125 x 75 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč