1548. Světlo
Autor: Antonín Kameník
(1886 Krahulčí - 1959 Prostějov)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 31 cm pošk.
Konec dražby: 10.02.2020 22:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč