173. Kytice ve džbánu
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 48 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč