Reliéfní rám se sklem

rámování: 54 x 66 cm
Šířka: 55,5 cm, výška: 43 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč