Chalupy II.

Autor: Josef (Jožka) Nerad
(1901 Jemnice (Třebíč) - ?)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1947
Šířka: 30,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 38,5 x 45 cm

Konec dražby: 07.12.2023 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč