Dívka

nesignováno, paspartováno
Šířka: 19,5 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč