174. Krajina s břízkami
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50,5 x 60,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč