174. Mejda František (1921-1996)
Jablka a hrušky - olejomalba na sololitu, signováno LD F. Hejda, rozměr malby 27,5 x 29,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč