174. V květináči
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 27 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč