174. Zoomorfní těžíto
Značeno na díle
Materiál: bronz/ kámen
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč