Tváře

Autor: Oldřich Laštůvka
(1913 Brno - 1996 ?)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 26 cm, výška: 38 cm, rámování: 55 x 41 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč