152. Plavkyně
Autor: Pravoslav Kotík
(1889 Slabce - 1970 Praha)
Monogramováno a datováno uprostřed dole, volný list, mírně přeložená grafika a mírně natženo
Technika: litografie, datace: 1939
Šířka: 31 cm, výška: 47 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč