Postavy

Autor: Pravoslav Kotík
(1889 Slabce - 1970 Praha)

signováno vpravo dole
Šířka: 23 cm, výška: 19 cm, rámování: 28,5 x 34,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč