Corpus Kristus 2 kusy

Dva kusy Corpus Kristus na kříži
1x z biskvitu na dřevěném kříži, konec 19. století, tělo 30 cm, kříž 60 cm
1x dřevořezba na dřevěném kříži podle J. V. Myslbeka, kolem roku 1900, tělo 49 cm, kříž 74 cm
Osvědčení k trvalému vývoru předmětů kulturní hodnoty přiložena.
Datace: kol. 1900
Výška: 60 a 74 cm cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.04.2024 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč