175. Dům v černém lese
Signováno a datováno vlevo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1814
Šířka: 61,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 68 x 83 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč