175. Hajduček Adolf (1911-1971)
Stavení u říčky - olejomalba na sololitu, pasparta, signováno LD J. Hajduček, zaskleno, rozměr malby 21,5 x 33 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč