175. Hajduček Adolf (1911-1971)

Stavení u říčky - olejomalba na sololitu, pasparta, signováno LD J. Hajduček, zaskleno, rozměr malby 21,5 x 33 cm, rámováno

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč