175. Portrét ženy
rámováno zdobeným rámem
Technika: olej na plechu
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: 61,5 x 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč