327. V přístavu
Autor: Ivo Příleský
(1928 Olomouc - 1994 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 63 x 83 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč