Konvalinky
Autor: Ladislav Jalůvka
(1932 Ostrava)
signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 40,5 x 50
Konec dražby: 06.02.2024 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč