Konvalinky

Autor: Ladislav Jalůvka
(1932 Ostrava)

signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 40,5 x 50

Konec dražby: 07.11.2023 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč