Akt

Autor: Dušan Přibil
(1913 Kroměříž - 1982 Olomouc)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 23 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 34 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 07.02.2024 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč