Pohled na vesnici s hradem v pozadí

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč