Na návsi
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1925
Šířka: 64 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 77 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč