157. Sázava u Havlíčkova Brodu - L formát
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:52 SELČ
Zbývá: 11d 19h 4m 52s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč