161. Na návsi

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1925
Šířka: 64 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 77 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:40 SELČ

Zbývá: 4d 0h 34m 38s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč